Wyświetl pojedynczy post
Patryko
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#130
Stary 24.02.2014, 10:14
Kara za wrzucenie rac to będzie kilkadziesiąt tysięcy złotych (40.000 jeśli dobrze pamiętam za podobny tego typu "wyczyn"). Przychód z dnia meczowego jest pewnie sporo większy, niemniej jednak szkoda tych pieniędzy - szczególnie teraz, kiedy się w Wiśle nie przelewa.