|
Senior Member
Od: 12.2002
Skąd: i don't give a fuck
Offline
|
|
kamikaze napisał(a): 
|
Tak samo jak Polska nie ma interesu, żeby istniały silne Niemcy i Rosja, tak samo nie ma dla Polski nic dobrego w istnieniu silnej Ukrainy. Im słabsza Ukraina tym lepiej dla nas. Nowy rynek zbytu dla Polski to też fantasmagoria.
|
skąd się tacy biorą?
|
|