|
Senior Member
Offline
|
#120

23.02.2014, 23:50
|
A żydowskiego forum.
Cytat:
farciarz2
Re: Stadion Cracovii zamknięty na dwa mecze!!!
23 lut 2014 - 22:42:07 Zarejestrowany: 6 l. temu
Posty: 905
Właśnie dlatego są lepsi od Cracovii i wygrywają derby, że korzystają z ciągłych przywilejów o których Cracovia może tylko pomarzyć:
a to mniej o 4 mln rocznie płacą za stadion i dzięki temu mogą sobie Stlica zakontraktować, który dziś nam strzelił bramkę,
|
|
|