Wyświetl pojedynczy post
silver03
Senior Member
 
 
Od: 05.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#112
Stary 23.02.2014, 21:43
Wojtas napisał(a):Wyświetl post
ta "flaga" beznapletkowców jest taka sama jak i ich caly poziom kibicowski,czyli dno glebsze niz rów Mariański.
Garbaci sami siebie niszczą czymś takim I bardzo dobrze! My robimy swoje!