Cieszy wynik, cieszy oprawa
Szkoda że Paweł zmarnował 2 setki na początku II połowy bo mogłoby się skończyć pogromem dla Nas.
BTW
Parchaci już nie mają pomysłu i czepiają się wszystkiego (ich flaga). Sami właściwie żadnych akcji patriotycznych, do nie dawna flagi Izraela na ich stadionie.... i nagle "oni" są patriotami a do nas jakieś wąty i marne prowokacje.