|
Piekne zwyciestwo, gratulacje dla piłkarzy!
Na trybunach bylo dobrze do czasu rozwiniecia sektorowki. Całkiem ładna ale chyba bylo jakies zamieszanie, siadl doping na kilkanascie minut zupelnie. Petardy bez sensu, roz.......ily doping, race jeszcze glupsze a juz ich rzucanie na murawe to, nazwe to po imieniu, debilizm. Mecz z Ruchem bycmoze wszyscy obejrza tylko w telewizji.
Moim zdaniem za duzo antydopingu, tak ogolnie.
|