|
Wypada sieę zgodzić z JEDRKIEM76. W naszym interesie jest by Ukraina się nie dzieliła i wypadła z rosyjskiej strefy wpływów.
Po pierwsze im dalej do grenicy z Rosją tym lepiej dla nas. Po drugie dobrze mieć tak wielki rynek zbytu w bliskim zasięgu.
Ukraina jest w tej chwili na etapie Polski z początku lat 90-tych. Struktury państwa będą się teraz modernizować (oby) a gospodarka musi wyjść z głębokiej zapaści. Wiele lat upłynie zanim Ukraina będzie gotowa wejść do UE.
Poza tym zbliżenie do UE będzie pomagało w marginalizowaniu skrajnej ukraińskiej prawicy.
|