Wyświetl pojedynczy post
Wiślak709
Senior Member
 
 
Od: 03.2009
Skąd: Wielkopolska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#79
Stary 23.02.2014, 17:25
Kazdy to powie Wisełka rządzi w Krakowie!!
Zawsze nad wami pierdo..nymi żydami!!
It's time to say good bye

Semir bezwzględnie gracz meczu, Głowa spokoj w obronie a Guła wejście smoka... Pięknie, choc moglo byc lepiej bo zmarnowanych setek też bylo sporo, ale liczy sie wygrana i 3 pkt
pozdro z wielkopolski
Powód: literowka
Ostatnio edytowane przez Wiślak709 : 23.02.2014 o godz. 17:41.
Z WIŚLACKIM pozdrowieniem
Wiślak z Wlkp.

Radosław
Sobolewski –
DZIĘKUJEMY!!