Miejmy nadzieję, że te transfery Śląska będą wzmocnieniami, bo na dziś to do strefy spadkowej nie mają daleko, a za momenty punkty ciach na pół i może być naprawdę nieciekawie. Dobrze, żeby już jutro zatrzymali Ruch, bo Niebieskim trochę za dobrze idzie

.
Ciekaw jestem, co tak osłabiło Górnika. Brak ręki Nawałki, czy brak Mączyńskiego, Przybylskiego i przede wszystkim Olkowskiego? Na dziś wygląda na to, że wracają do szeregu. Z ósemki raczej nie wypadną, ale z taką formą kilka ekip ich przeskoczy.