Wyświetl pojedynczy post
Uran235
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: Łódź

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1120
Stary 22.02.2014, 22:46
Miejmy nadzieję, że te transfery Śląska będą wzmocnieniami, bo na dziś to do strefy spadkowej nie mają daleko, a za momenty punkty ciach na pół i może być naprawdę nieciekawie. Dobrze, żeby już jutro zatrzymali Ruch, bo Niebieskim trochę za dobrze idzie .

Ciekaw jestem, co tak osłabiło Górnika. Brak ręki Nawałki, czy brak Mączyńskiego, Przybylskiego i przede wszystkim Olkowskiego? Na dziś wygląda na to, że wracają do szeregu. Z ósemki raczej nie wypadną, ale z taką formą kilka ekip ich przeskoczy.
Zapraszam na mojego piłkarskiego bloga - Futbol Totalny
Odpowiedz cytując