|
Senior Member
Od: 03.2006
Skąd: Toruń - zapraszam;)
Offline
|
#1118

22.02.2014, 22:14
|
Paweł napisał(a): 
|
W dniu dzisiejszym nowymi zawodnikami Śląska Wrocław zostali czeski defensywny pomocnik Lukas Droppa (poprzednio Banik Ostrava), oraz słowacki napastnik/skrzydłowy Robert Pich (poprzednio MKS Zilina).
|
+ Mateusz Machaj.
|
|