Jaroo1 napisał(a):

|
[...] Cz normalny człowiek przed wyborami obiecuje jakieś zmniejszanie podatków, milion mieszkań itp jeśli wie, że to jest albo nie do zrobienia albo nieopłacalne, tylko po to żeby mamić swoich Rodaków? [...]
|
No popatrz... nie dalej jak parę stron temu pewien użytkownik, zwolennik Korwina, usiłując mnie zagadać swoim monologiem przekonywał, że "[...] Każdy polityk musi być trochę populistą w demokracji [...]" w kontekście obietnic Korwina dotyczących zalegalizowania marihuany.
Jaroo1 napisał(a):

[...] No właśnie. To wszystko to jest polityka czyli gra jakichś s....ysynów. Także mam do Ciebie Jędrek dwie prośby.
Po pierwsze nie pisz mi, że ja mam sentyment do Rosji czy Janukowycza.
A druga taka prośba do Ciebie i ogółu żebyście przestali "umierać" za interesy ludzi i za ludzi, którzy nie są tego godni [...]
|
Piszę, to jakie odnoszę wrażenie. A nie jest to wrażenie z przeczytania jednego czy dwóch wpisów osoby do której bezpośrednio się odnoszę. Jest to wrażenie jakie odnoszę ogólnie czytając wpisy Twoje i Osób, które jak Ty identyfikują się z RN.
Chyba mogę mieć własne zdanie i formułować wrażenia jakie odnoszę czytając?
Jaroo1 napisał(a):

|
[...] Uwzględniając to co napisałem o politykach to nie wróżę dobrej przyszłości ani Ukrainie ani Polsce bo nie system, nie władza się musi zmienić tylko ludzie. Podejście do życia i do polityki.
|
Tutaj nie pozostaje mi nic innego jak tylko zgodzić się z Tobą (co niestety rzadkie jest ostatnimi czasy). Przede wszystkim Ludzie muszą uodpornić się na papkę medialną i zacząć myśleć samodzielnie. Oderwać się od telewizora, komputera i zacząć działać, dbać o dobro swoje, swojej Rodziny, następnie otoczenia i dalej Miasta i całej Polski. Czego zarówno Tobie, jak i nam wszystkim życzę.