|
Nie rozumiem czemu niektórzy mają problem z tym, że jakieś państwo lub grupa państw finansuje lub wspiera rewolucję, przecież od zarania dziejów tak było, problem polega na tym co nowo wybrana władza z tym zrobi czy będą marionetkami czy patriotami tyle i aż tyle.
piknik jestem...pozdro dla kumatych... piknikow oczywiscie...
|