|
Ja jednym okiem patrzyłem na mecz Widzewa. Wygląda na to, że polecą z tej ligi. Transfery Kikuta i Wasiluka tylko w tym im pomogą. Cetnarski i Mikita mieli wnieść jakość do tego zespołu ale przynajmniej w dzisiejszym meczu grali piach.
Drug mecz, przynajmniej jak na razie pierwsza połowa odrobinę lepszy obydwa zespoły coś tam próbują grać bardziej skupiając się na próbowaniu. Swoją drogą zespół legitymujacy się podobno najlepszą akademią (?) piłkarską w składzie ma aż jednego jej przedstawiciela - twardość ławki sprawdza Efir...
|