Panowie ocena sytuacji jest bardzo trudna ponieważ ja choć jak wiadomo potępiam całym sobą mordy na kimkolwiek szczególnie na Polakach, to jednak kibicowałem Ukraińcom żeby się im udało, z dwóch powodów:
-Po pierwsze uważam że władza należy do ludu i każdemu na świecie polityczkowi dobrze zrobi jak zobaczy, że jak będzie przeginał to go ludzie "rozbiorą"
- Po drugie w ich narodzie nastąpiła nie samowita polaryzacja jak zresztą widzicie, oznacza to że my Polacy mam dwie drogi, albo wziąć znaleźć wspólne punkty dla naszego dobra i budować nasz kraj, pracą u podstaw, albo prędzej czy później zostaniemy taka samo potraktowani jak Ukraina, dojdzie do ogromnego wewnętrznego podziału.
GDZIE DWÓCH SIĘ BIJE TAM TRZECI KORZYSTA
