Jaworznianin napisał(a):

Pozwolę sobie zadać dwa pytania:
1. Ile konkretnie trwa wyrobienie karty kibica? Na stronie przeczytałem, że jest to kwestia "kilkunastu minut". Podejrzewam, że wielu chętnych jutro do wyrobienia nie będzie. Pamięta ktoś ile czekał na wyrobienie takiej karty?
2. Tak dla pewności abym załapał się na bilet na jakikolwiek sektor, to mniej więcej kiedy muszę realnie zjawić się w Krakowie? Dwie godzinki przed meczem będzie ok? (przed tym, jak jeszcze karty kibica nie były obowiązkowe i jak chciało się kupić bilet w kasie, to pamiętam, że to była masakra. Zdecydowanie za wolno trwa ta sprzedaż, wchodziło się na połowę meczu)
Z góry dzięki, wiem- pytanie nr 2 trochę "dziwnawe"
|
1. Wyrobienie KK trwa kilka minut, ale przed meczem zapewne będą mega kolejki do KK więc może to potrwać nawet ponad godzinę.
2. Tak dla pewności to najlepiej jakbyś był o 10 rano jak otworzą Strefę Kibica, a może nawet trochę wcześniej. I pamiętaj, że najpierw będziesz musiał stać w kolejce do KK a potem w kolejce po bilety.