Wyświetl pojedynczy post
sanderuss
Socios Wisła Kraków
 
Od: 08.2006
Skąd: Medway

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26027
Stary 22.02.2014, 17:56
Drozd napisał(a):Wyświetl post
A kto im te okoliczności stworzył jak nie Twoi ruscy idole? Wyślij podziękowania do Moskwy "prawicowcu".

Kaczyńskiego jak najbardziej i takie powstaną kiedy ruskie pachołki tak w sejmie jak na "prawicy" będą mieć wielkie g... do gadania.

O historii z wasalami nie ma co gadać, bo tacy nic nie pojmą. A nawet jak pojmą to będą ściemniać tak jak widać powyżej.

Wytyczne z partii pewnie dostajesz... o przepraszam "prawdziwa prawica" to nawet nie partia tylko jakiś pro moskiewski sojusz, dbający o utrzymanie sie przy władzy nocnej zmiany. Pojmij, że nie wszyscy potrzebują ideologicznego suflera. Wystarczy wiedzieć jak wygląda rzeczywistość.
Ot, no własnie. Rzeczywistosc jaka jest kazdy widzi. Tylko ze niektorzy moga ja zrozumiec (badz starac sie) bez pomocy takich lub innych klakierow a jedynie korzystajac ze zdobytej wiedzy i swojego rozumu. Niektorzy zas, potrzebuja podpowiedzi z kominformu na Nowogrodzkiej aby potem w pokretny sposob naginac fakty, przeinaczac informacje, dobierac tylko wzglednie pasujace elemeny aby ulozyc zaklamany obraz swiata - ale pasujacy wytycznym z wieruszki.