Drozd napisał(a):

A kto im te okoliczności stworzył jak nie Twoi ruscy idole? Wyślij podziękowania do Moskwy "prawicowcu".
Kaczyńskiego jak najbardziej i takie powstaną kiedy ruskie pachołki tak w sejmie jak na "prawicy" będą mieć wielkie g... do gadania.
O historii z wasalami nie ma co gadać, bo tacy nic nie pojmą. A nawet jak pojmą to będą ściemniać tak jak widać powyżej.
Wytyczne z partii pewnie dostajesz... o przepraszam "prawdziwa prawica" to nawet nie partia tylko jakiś pro moskiewski sojusz, dbający o utrzymanie sie przy władzy nocnej zmiany. Pojmij, że nie wszyscy potrzebują ideologicznego suflera. Wystarczy wiedzieć jak wygląda rzeczywistość.
|
Ot, no własnie. Rzeczywistosc jaka jest kazdy widzi. Tylko ze niektorzy moga ja zrozumiec (badz starac sie) bez pomocy takich lub innych klakierow a jedynie korzystajac ze zdobytej wiedzy i swojego rozumu. Niektorzy zas, potrzebuja podpowiedzi z kominformu na Nowogrodzkiej aby potem w pokretny sposob naginac fakty, przeinaczac informacje, dobierac tylko wzglednie pasujace elemeny aby ulozyc zaklamany obraz swiata - ale pasujacy wytycznym z wieruszki.