Wyświetl pojedynczy post
Jaworznianin
Junior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#68
Stary 22.02.2014, 17:56
Pozwolę sobie zadać dwa pytania:

1. Ile konkretnie trwa wyrobienie karty kibica? Na stronie przeczytałem, że jest to kwestia "kilkunastu minut". Podejrzewam, że wielu chętnych jutro do wyrobienia nie będzie. Pamięta ktoś ile czekał na wyrobienie takiej karty?
2. Tak dla pewności abym załapał się na bilet na jakikolwiek sektor, to mniej więcej kiedy muszę realnie zjawić się w Krakowie? Dwie godzinki przed meczem będzie ok? (przed tym, jak jeszcze karty kibica nie były obowiązkowe i jak chciało się kupić bilet w kasie, to pamiętam, że to była masakra. Zdecydowanie za wolno trwa ta sprzedaż, wchodziło się na połowę meczu)

Z góry dzięki, wiem- pytanie nr 2 trochę "dziwnawe"