Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26024
Stary 22.02.2014, 16:54
sanderuss napisał(a):Wyświetl post
OUN czekal na sprzyjajace okolicznosci. Niemcy wygrywali - to wysylal legiony ss ukrainskich ochotnikow. Ruscy zaczeli wygrywac to przystapil do etnicznego czyszczenia wschodniej malopolski bo wiekszosc polakow mogacych stawic opor byla albo na Syberii albo w KL. Tak zostaly same kobiety z dziecmi i starcy - łatwy łup dla wychwalanych przez was banderowcow.


Ty pewnie bys wolal pomniki Kaczynskiego i bandery?
I nie o przychylnosc chodzi a o chlodna kalkulacje co jest lepsze dla Polski. Czy o smieszne wymachiwanie szabelka jak tobie podobni czy o uklad na partnerskich warunkach. No ale ty i tak tego nie zrozumiesz.

Ty chyba wiedze o historii to naprawde czerpiesz z jakis alternatywnych zrodel.

Ty sie popatrz na rozklad narodowosciowy ukrainy, to moze zauwazysz ze Donbas i Krym to w 80% ruskie. Czy tez dostales wytyczne z partii zeby twierdzic inaczej?
A kto im te okoliczności stworzył jak nie Twoi ruscy idole? Wyślij podziękowania do Moskwy "prawicowcu".

Kaczyńskiego jak najbardziej i takie powstaną kiedy ruskie pachołki tak w sejmie jak na "prawicy" będą mieć wielkie g... do gadania.

O historii z wasalami nie ma co gadać, bo tacy nic nie pojmą. A nawet jak pojmą to będą ściemniać tak jak widać powyżej.

Wytyczne z partii pewnie dostajesz... o przepraszam "prawdziwa prawica" to nawet nie partia tylko jakiś pro moskiewski sojusz, dbający o utrzymanie sie przy władzy nocnej zmiany. Pojmij, że nie wszyscy potrzebują ideologicznego suflera. Wystarczy wiedzieć jak wygląda rzeczywistość.
Hej Nasz TS !!