sanderuss napisał(a):

OUN czekal na sprzyjajace okolicznosci. Niemcy wygrywali - to wysylal legiony ss ukrainskich ochotnikow. Ruscy zaczeli wygrywac to przystapil do etnicznego czyszczenia wschodniej malopolski bo wiekszosc polakow mogacych stawic opor byla albo na Syberii albo w KL. Tak zostaly same kobiety z dziecmi i starcy - łatwy łup dla wychwalanych przez was banderowcow.
Ty pewnie bys wolal pomniki Kaczynskiego i bandery?
I nie o przychylnosc chodzi a o chlodna kalkulacje co jest lepsze dla Polski. Czy o smieszne wymachiwanie szabelka jak tobie podobni czy o uklad na partnerskich warunkach. No ale ty i tak tego nie zrozumiesz.
Ty chyba wiedze o historii to naprawde czerpiesz z jakis alternatywnych zrodel.
Ty sie popatrz na rozklad narodowosciowy ukrainy, to moze zauwazysz ze Donbas i Krym to w 80% ruskie. Czy tez dostales wytyczne z partii zeby twierdzic inaczej?
|
A kto im te okoliczności stworzył jak nie Twoi ruscy idole? Wyślij podziękowania do Moskwy "prawicowcu".
Kaczyńskiego jak najbardziej i takie powstaną kiedy ruskie pachołki tak w sejmie jak na "prawicy" będą mieć wielkie g... do gadania.
O historii z wasalami nie ma co gadać, bo tacy nic nie pojmą. A nawet jak pojmą to będą ściemniać tak jak widać powyżej.
Wytyczne z partii pewnie dostajesz... o przepraszam "prawdziwa prawica" to nawet nie partia tylko jakiś pro moskiewski sojusz, dbający o utrzymanie sie przy władzy nocnej zmiany. Pojmij, że nie wszyscy potrzebują ideologicznego suflera. Wystarczy wiedzieć jak wygląda rzeczywistość.