Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
QBAS
Senior Member
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10204
Stary 22.02.2014, 15:16
Fajno, fajno.. mam zatem nadzieję, że 30 tysięcy pęknie jednak jutro. A ciekawością będę spoglądał na telebim (jednym okiem ) w drugiej połowie meczu

No i czekamy na komunikat klubu po zamknięciu sprzedaży internetowej. Pewnie coś na jutro do kas zostanie, ale będą to prawdziwe ostatki.
Ostatnio edytowane przez QBAS : 22.02.2014 o godz. 15:19.
Odpowiedz cytując