Fajno, fajno.. mam zatem nadzieję, że 30 tysięcy pęknie jednak jutro. A ciekawością będę spoglądał na telebim (jednym okiem

) w drugiej połowie meczu
No i czekamy na komunikat klubu po zamknięciu sprzedaży internetowej. Pewnie coś na jutro do kas zostanie, ale będą to prawdziwe ostatki.