Wyświetl pojedynczy post
moonga
Senior Member
 
 
Od: 06.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27778
Stary 22.02.2014, 15:11
rav napisał(a):Wyświetl post
Przede wszystkim sprawdź w trakcie zgrywania w Menedżerze Zadań (czwarta zakładka) jak zachowuje się procesor - ile procent jest w użytku.

Jeżeli procesor dobija do 100% (lub któryś z jego rdzeni) to masz za słaby procesor w komputerze do takiej zabawy. Jeżeli jest to kwestia tylko jednego z rdzeni, ale zużycie całego procesora jest niewielkie (20-30%), to jest szansa, że przy użyciu lepszego programu (równomiernie rozkładającego zadania na pozostałe rdzenie) to zadziała.
Jeśli miałbym tu coś poradzić to raczej jakieś urządzenie zgrywające, a nie program. Np. Avermedia Live Gamer Portable, może być w wersji LITE.
Hmm myślałam, że mój procesor to pociągnie (intel core i5 3317U) .. I nie wiem czy normalnie sie w menadżerze pokazuje jedno zużycie (i pytanie dla całego procesora, czy tylko dla jednego z jego rdzeni ? )bo nigdzie nie widze zużycia 2 rdzenia.
Z góry dzieki za odpowiedź.
" Płoną perony, płynie krew,
To szlak Wiślackiej wiary,
Rzucamy wokół śmierci zew,
Łopoczą nam sztandary


Niech chwała Twoja wiecznie trwa,
Zwyciężaj Wisło ma, Zwyciężaj Wisło ma"

Nauczmy sie Roty!
Odpowiedz cytując