rav napisał(a):

Przede wszystkim sprawdź w trakcie zgrywania w Menedżerze Zadań (czwarta zakładka) jak zachowuje się procesor - ile procent jest w użytku.
Jeżeli procesor dobija do 100% (lub któryś z jego rdzeni) to masz za słaby procesor w komputerze do takiej zabawy. Jeżeli jest to kwestia tylko jednego z rdzeni, ale zużycie całego procesora jest niewielkie (20-30%), to jest szansa, że przy użyciu lepszego programu (równomiernie rozkładającego zadania na pozostałe rdzenie) to zadziała.
Jeśli miałbym tu coś poradzić to raczej jakieś urządzenie zgrywające, a nie program. Np. Avermedia Live Gamer Portable, może być w wersji LITE.
|
Hmm myślałam, że mój procesor to pociągnie (intel core i5 3317U) .. I nie wiem czy normalnie sie w menadżerze pokazuje jedno zużycie (i pytanie dla całego procesora, czy tylko dla jednego z jego rdzeni ? )bo nigdzie nie widze zużycia 2 rdzenia.
Z góry dzieki za odpowiedź.