Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
grzesiek_gt
Member
 
 
Od: 04.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10202
Stary 22.02.2014, 14:40
Do sprzedaży trafiła połowa sektora H21, więc jednak te 30000 pęknie
A także można kupować bilety na E25 tam gdzie wcześniej był karnety, więc jeszcze jest troche bardzo dobrych miejsc w sprzedaży.

Zostało więc:
E11 - 2
E25 - 78
H21 - 387
F - około 420
karnety G2 - 233
VIP - 290

Sprzedaż internetowa kończy się dzisiaj o 21:00 i można w niej kupować bilety na sekotry E11, E25, H21 oraz karnety. Na sektor F bilety tylko w Strefie Kibica.
Ostatnio edytowane przez grzesiek_gt : 22.02.2014 o godz. 15:19.
Odpowiedz cytując