sanderuss napisał(a):

No ciezko pojac meandry twojej dedukcji. Czyli powstanie OUN w 1929 bylo spowodowane ruskim najazdem w 1939. Moze bys tak poczytal pobieznie o ukrainskim ruchu nacjonalistycznym?
No czym? Jednych PiS chwali a drugich nienawidzi?
Sami przyjda? Beda walili drzwiami i oknami? Ty chyba sobie nie zdajesz sprawy ze bez politycznego przyzwolenia z Kremla zaden uklad handlowy nie zostanie zawarty, chyba ze ktos ma ochote zostac samobojca. Rosja to Putin i sluzby - i bez ich zgody nic sie nie stanie.
A o lizaniu dupy i wasalizmie to wypisz wymaluj Polska za PiS albo za PO tylko dupa albo amerykanska albo Brukselska.
A, Teheranu i Jalty nie bylo.Przepraszam, zapomnialem sie zapoznac z historia Polski wedlug PiS.
No prawda, lepiej pozwolic na wojne domowa i poczekac az sie sami wszyscy wyrzna. Tak jest!
|
I na co OUN czekał od 1929 roku? Dlaczego mordować zaczęli po kilkunastu latach? Myślisz ze udając głupka się wykpisz? Po sowieckich wywózkach na początku 40 roku, Ukraińcy podpatrzyli od ruskich jak można traktować Polaków i potem zaczęli to uskuteczniać. Po prostu jedni warci drugich, a PiS faszystów ukraińskich chwali tylko w pustych łbach "prawdziwych prawicowców".
Jak będziemy się szanować, a nie zachowywać jak podnóżki, to ruscy zrozumieją, że nie wystarczy się skrzywić żeby coś wymusić. Pachołek tego jednak nie pojmie. Pachołek będzie przepraszał, a to że jest obrażany. Radek też wczoraj straszył że "wszyscy będą martwi". Ale on chyba nie "prawdziwy prawicowiec" czy się mylę?
Dobra dobra, gdyby nie daj Boże "prawdziwi prawicowcy" zyskali wpływ to pomniki Lenina rosłyby jak grzyby po deszczu. Bo to może da nam "przychylność Rosji".
Gdyby ruscy nie doprowadzili do upadku powstania współdziałając z Hitlerem, Techeran ani Jauta nie miałyby na nic wpływu. Taki był sens wybuchu Powstania Warszawskiego. Ale ruscy woleli najpierw skazać na śmierć 200 000 Polaków, żeby potem wyzwalać. Nie słyszałeś o tym? No tak to PiSowska historia, której ruskie pachołki znać nie mogą. To że znasz jedynie komuszą historię nikogo nie dziwi. A fakt że alianci przehandlowali nas ruskim to powinno cię cieszyć przecież...
Kto się wyrżnie? Ruscy poprzebierani w ukraińskie mundury wystrzelają protestantów? Bo radek tak powiedział?