gypsy napisał(a):

|
Nie zasługujesz na noszenie herbu na piersi, to droga wolna. Nikt go sznurkiem do stołka nie przywiązał, zawsze można podać się do dymisji i ustąpić miejsca dla lepszych. Ale do tego trzeba mieć jaja, a nie być tylko mocnym w gębie do głoszenia populistycznych hasełek.
|
No więc dlatego dla nas najlepiej, żeby się nie podawał do dymisji
