Wyświetl pojedynczy post
piotrex007
Member
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1111
Stary 22.02.2014, 14:06
gypsy napisał(a):Wyświetl post
Nie zasługujesz na noszenie herbu na piersi, to droga wolna. Nikt go sznurkiem do stołka nie przywiązał, zawsze można podać się do dymisji i ustąpić miejsca dla lepszych. Ale do tego trzeba mieć jaja, a nie być tylko mocnym w gębie do głoszenia populistycznych hasełek.
No więc dlatego dla nas najlepiej, żeby się nie podawał do dymisji
Odpowiedz cytując