Mario Nh napisał(a):

|
Rumak po meczu stwierdził, że od dziś piłkarze na czele z nim nie zasługują by nosić herb Lecha na piersi.
|
Nie zasługujesz na noszenie herbu na piersi, to droga wolna. Nikt go sznurkiem do stołka nie przywiązał, zawsze można podać się do dymisji i ustąpić miejsca dla lepszych. Ale do tego trzeba mieć jaja, a nie być tylko mocnym w gębie do głoszenia populistycznych hasełek.