Wyświetl pojedynczy post
gypsy
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1110
Stary 22.02.2014, 14:01
Mario Nh napisał(a):Wyświetl post
Rumak po meczu stwierdził, że od dziś piłkarze na czele z nim nie zasługują by nosić herb Lecha na piersi.
Nie zasługujesz na noszenie herbu na piersi, to droga wolna. Nikt go sznurkiem do stołka nie przywiązał, zawsze można podać się do dymisji i ustąpić miejsca dla lepszych. Ale do tego trzeba mieć jaja, a nie być tylko mocnym w gębie do głoszenia populistycznych hasełek.
Odpowiedz cytując