wislacki napisał(a):

|
Istnieje możliwość wydrukowania normalnego biletu w Strefie Kibica gdy kupowało się go przez internet? Nie chodzi mi o potwierdzenie, które przyszło na maila, ale papierową wersję biletu jaką otrzymuje się podczas zakupu osobistego.
|
Pewnie bilecik potrzebujesz do celów kolekcjonerskich.Wątpliwa sprawa aby dało się tak zrobić.Papierowa wersja o której napisałeś to nic innego jak potwierdzenie nabicia biletu na KK.Ostatnie "oficjalne" bilety o których mowa to były np. podczas europejskich pucharów ewentualnie jakieś sparingi.Podejdź do strefy kibica jak będziesz pod stadionem może jak trafisz na miłą osobę w kasie to będzie sie dało coś z tym zrobić.