Wyświetl pojedynczy post
adam_09
Senior Member
 
Od: 11.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27776
Stary 22.02.2014, 13:12
Kibicka napisał(a):Wyświetl post
Dziękuję Panowie za dobre rady. Właśnie podpisałam drugą opcję, a Szef zaproponował mi pracę gdzie indziej.
Jejuuu zamiast myśleć o derbach to ja mam rozkminy życia
Pozdrawiam
Potwierdzam co napisali Koledzy powyżej. Sam przez to przechodziłem rok temu. Podpisując wypowiedzenie za porozumieniem stron dostajesz "karencję" zasiłku dla bezrobotnych przez pierwsze 3 miesiące. Po trzech miesiącach dostaniesz coś ok. 530 zł / m-c. Nie przejmuj się, ja oprócz zwolnienia z bardzo dobrej pracy, rozchorowałem się dość poważnie i musiałem 2 x prywatnie przejść dość skomplikowane operacje o wartości dość dobrego samochodu ( termin NFZ za 2 lata ), ukradli mi motocykl ( też wartości kolejnego samochodu ), zniszczyli samochód ( 2 wartościowe uszkodzenia parkingowe, sprawca spierd...ł jak zawsze) oraz chcieli ukraść jeszcze dość wartościowe koła Ciesz się, że Szef zaproponował jakąś alternatywę
Ostatnio edytowane przez adam_09 : 22.02.2014 o godz. 13:15.
Odpowiedz cytując