Nie ośmieszaj się lepiej, to co się stało na Wołyniu to pokłosie tego co ruscy robili z Polakami od 17IX. Ukraińscy faszyści wzięli tylko z nich przykład, a że nie mieli gdzie wywozić to mordowali. Więc jedni i drudzy są siebie warci.
Ale że ruski pachołek złego słowa o moskalach nie powie to siedzisz cicho, czym się różnią ruscy od banderowców?
Przestań pieprzyć o rynku zbytu, sami przyjdą. Lizać dupę tym, którzy bez przerwy pokazują, że mają nas za nic, to nie pragmatyzm, a wasalizm i stawianie się w pozycji niewolnika. Skoro "prawdziwi prawicowcy" widzą się w tej roli to konkluzja jest jedna. Taka to prawica jak rudy cudak liberał.
ps. miałeś dać przykład przyjaznego zachowania ruskich. Skopali, a mogli zabić? Żenada...
Jaroo1 napisał(a):

PS. Czy ktoś może zbanować drozda za wypisywanie głupot?
Zachodnia Europa też cacy za to, że nas zdradziła w 44
UE też cacy mimo, że dąży do zniewolenia nas i narzuca nam prawo.
|
Donieś do Moskwy "prawicowcu"
W 44' to ruski blokowały polskie oddziały idące na pomoc Warszawie. Nie odnotowałeś ? Czy ruskim pachołkom nie wolno o tym przypominać?
