Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26011
Stary 22.02.2014, 12:35
Nie ośmieszaj się lepiej, to co się stało na Wołyniu to pokłosie tego co ruscy robili z Polakami od 17IX. Ukraińscy faszyści wzięli tylko z nich przykład, a że nie mieli gdzie wywozić to mordowali. Więc jedni i drudzy są siebie warci.

Ale że ruski pachołek złego słowa o moskalach nie powie to siedzisz cicho, czym się różnią ruscy od banderowców?

Przestań pieprzyć o rynku zbytu, sami przyjdą. Lizać dupę tym, którzy bez przerwy pokazują, że mają nas za nic, to nie pragmatyzm, a wasalizm i stawianie się w pozycji niewolnika. Skoro "prawdziwi prawicowcy" widzą się w tej roli to konkluzja jest jedna. Taka to prawica jak rudy cudak liberał.

ps. miałeś dać przykład przyjaznego zachowania ruskich. Skopali, a mogli zabić? Żenada...

Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
PS. Czy ktoś może zbanować drozda za wypisywanie głupot?

Zachodnia Europa też cacy za to, że nas zdradziła w 44
UE też cacy mimo, że dąży do zniewolenia nas i narzuca nam prawo.
Donieś do Moskwy "prawicowcu"

W 44' to ruski blokowały polskie oddziały idące na pomoc Warszawie. Nie odnotowałeś ? Czy ruskim pachołkom nie wolno o tym przypominać?
Ostatnio edytowane przez Drozd : 22.02.2014 o godz. 12:43.
Hej Nasz TS !!