Wyświetl pojedynczy post
stawski
Senior Member
 
 
Od: 12.2007
Skąd: Kraków/Brzesko

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#64
Stary 22.02.2014, 12:33
Słabiutka jakość, ale taka brameczka mi się marzy...
http://www.youtube.com/watch?v=cLcr5...re=c4-overview

W sumie przed tamtym meczem miałem takie ciśnienie jak teraz Jutro o tej porze już będę pewnie pod stadionem, bo w domu nie wysiedzę