moonga napisał(a):

Możecie mi polecić inny program/pomóc w ustawieniu Debut Video Capture (bo tego na razie używam) ? Mianowicie chciałam nagrać pare programów z orange sport i odpalam nagrywanie pulpitu. Wszystko pięknie, ładnie ale kiedy zakończe nagrywanie i odtwarzam (nagrywam w avi) video niemiłosiernie ścina.. mimo tego, że transmisja z neta była świetna. Co w takim wypadku zrobić ?
|
Przede wszystkim sprawdź w trakcie zgrywania w Menedżerze Zadań (czwarta zakładka) jak zachowuje się procesor - ile procent jest w użytku.
Jeżeli procesor dobija do 100% (lub któryś z jego rdzeni) to masz za słaby procesor w komputerze do takiej zabawy. Jeżeli jest to kwestia tylko jednego z rdzeni, ale zużycie całego procesora jest niewielkie (20-30%), to jest szansa, że przy użyciu lepszego programu (równomiernie rozkładającego zadania na pozostałe rdzenie) to zadziała.
Jeśli miałbym tu coś poradzić to raczej jakieś urządzenie zgrywające, a nie program. Np. Avermedia Live Gamer Portable, może być w wersji LITE.