MatMario napisał(a):

A masz nowa prace, masz prawo do zasilku?
Tylko przy 2 opcji otrzymasz zasilek dla bezrobotnych.
|
Dziękuję Panowie za dobre rady. Właśnie podpisałam drugą opcję, a Szef zaproponował mi pracę gdzie indziej.
Jejuuu zamiast myśleć o derbach to ja mam rozkminy życia
Pozdrawiam
