Wyświetl pojedynczy post
sanderuss
Socios Wisła Kraków
 
Od: 08.2006
Skąd: Medway

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26009
Stary 22.02.2014, 12:03
Czyli ruskie be bo Katyn, bo Smolensk, bo rozbiory itd... A Ukrainscy prowokatorzy slawiacy ten sam sztandar ktory odpowiedzalny jest za ludobojstwo na Wolyniu to juz cacy, tak? "Spoleczne" ruchawki w Polsce demonstrujace poparcie dla Ukraincow wykrzykujac banderowskie hasla ktore setki tysiace Polakow slyszala jako ostatnie w zyciu, tez ok? Interesujaca logika. I tak z ciekawosci, fajnie by bylo jakbys podal jaka jest wedlug ciebie definicja realizmu, bo wyglada na to ze poslugujesz sie terminami ktorych albo nie rozumiesz albo blednie interpretujesz.
Prawda jest taka ze trzeba kierowac sie pragmatyzmem dla dobra Polski a nie zakladac klapki na oczy i Alleluja. Tak Rosja, jak i Ukraina moga(i powinny) byc dla nas cennym rynkiem zbytu z punktu widzenia ekonomicznego. A o naszej trudnej historii powinno sie pamietac i ja kultywowac, ale nie powinnismy przekreslac szans na rozwoj kraju tylko dlatego ze mamy jakies zaszlosci z panstwami osciennymi.