Wyświetl pojedynczy post
brzydki.brzydal
Senior Member
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Kraków/Tychy

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27771
Stary 22.02.2014, 11:18
Wydaje mi sie,z e w 1 opcji nie masz co liczyc na zasilek dla bezrobotnych z UP.

Na kokosy nie ma co liczyc, ale zawsze to jakis grosz.

Acz moze ktos madrzejszy sie wypowie.
Odpowiedz cytując