Temat
:
Wisła Kraków w mediach
Wyświetl pojedynczy post
c.
Senior Member
Od: 10.2005
Offline
#
3172
22.02.2014, 08:49
to niech im SA podpowie jak maja ugryźć.. temat jest dobry
o zgrozo, rzeczywiście tak wynika z tego oświadczenia..
w zasadzie nie wiem po co SA udziela glosu, to sprawy TS-u.. niech sie zajma postawieniem Garguly na nogi na derby.
Ostatnio edytowane przez c. : 22.02.2014 o godz. 08:52.
c.
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do c.
Znajdź inne posty napisane przez c.