emj10 napisał(a):

|
Z tym, że to wersja "świeższa" po zakupie klubu. Przez cały rok Leśniodorski i Mioduski siedzieli już w klubie, więc za ich czasów doszło do tej złą sławą owianej konwersji długu.
|
konwersja ta była dokonana albo w 2011 albo w 2012( sprawdź w którym z nich, bo nie pamiętam dokładnie i nie chce mi się już grzebać po internecie)

Była konieczna, aby Legia mogła dalej egzystować w zgodzie z przepisami