kot napisał(a):

nie porównuj Cupiała z Walterem, bo jeden za niecałe 100 baniek zaliczył 8 mistrzostw i kilka udanych występów w pucharach i teraz oddłuża klub maksymalnie, a drugi w pogoni za tym pierwszym, musiał wydać ćwiartkę miliarda za raptem 2 mistrzostwa i prawie rekord UEFA w pucharach, a teraz robi fikołki ze szczęscia, że zdeponował w Legii swoje oszczędności
|
Taaa... Dopisz, że to 100 baniek w czasach, gdy piłkarze zarabiali po 10 tysięcy złotych, a konkurencja miała budżety na poziomie Floty Świnoujście. Żeby teraz osiągnąć podobną proporcjonalnie przewagę trzeba by szejków
Na marginesie dodam, że jeżeli Wy się teraz "oddłużacie" to Wam nieco współczuję, bo jakby to powiedzieć.... my też. I jesteśmy coraz bliżej zera na koniec sezonu. Wy co prawda również tylko, że u Was polega to na całkowitym wycięciu wydatków, a nie zwiększeniu przychodów. Krótko mówiąc, żeby powiedzmy w skali 10 lat nawiązać walkę z najlepszymi będziecie musieli zainwestować. A nie słychać za bardzo o tym, że zwiększacie dochód dzięki rozwojowi sklepu, PR, nowym sponsorom, doskonałemu wykorzystaniu stadionu, inwestycji w młodych, by ich sprzedać itp. To wciąż bardziej przypomina kotwicę budżetową i tamowanie za wszelką cenę wydatków. Fajne, ale jak potem wrzucić wyższy bieg? Pożyczką od Cupiała? Czy może zamierzacie kupić 25 tysięcy karnetów po tysiaka?
Emj10 - powtarzam. Jeśli konwersja to skok kapitału zakładowego. A ten jest chyba na tym samym poziomie od kiedy ITI wycieło CWKS..