0 22 napisał(a):

Napisałem ci,że już mi się nie chce kontynuować tej tajemniczej bajki Legijnej, ale tym kulturalnym zieeewem zmusiłeś mnie do riposty :
pożyjemy, zobaczymy i w odpowiednim czasie wrócimy do tematu
nie porównuj Cupiała z Walterem, bo jeden za niecałe 100 baniek zaliczył 8 mistrzostw i kilka udanych występów w pucharach i teraz oddłuża klub maksymalnie, a drugi w pogoni za tym pierwszym, musiał wydać ćwiartkę miliarda za raptem 2 mistrzostwa i prawie rekord UEFA w pucharach, a teraz robi fikołki ze szczęscia, że zdeponował w Legii swoje oszczędności i nawet wyhodował dla niej swoich następców
ps. acha - uważaj na muchy, gdy ziewasz, bo po wypowiedziach wnioskuje, że z otwartymi ustami
