Wyświetl pojedynczy post
kot
Senior Member
 
 
Od: 04.2003
Skąd: Witcherland

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1100
Stary 21.02.2014, 23:27
0 22 napisał(a):Wyświetl post
Zieeew.
Napisałem ci,że już mi się nie chce kontynuować tej tajemniczej bajki Legijnej, ale tym kulturalnym zieeewem zmusiłeś mnie do riposty :

pożyjemy, zobaczymy i w odpowiednim czasie wrócimy do tematu
nie porównuj Cupiała z Walterem, bo jeden za niecałe 100 baniek zaliczył 8 mistrzostw i kilka udanych występów w pucharach i teraz oddłuża klub maksymalnie, a drugi w pogoni za tym pierwszym, musiał wydać ćwiartkę miliarda za raptem 2 mistrzostwa i prawie rekord UEFA w pucharach, a teraz robi fikołki ze szczęscia, że zdeponował w Legii swoje oszczędności i nawet wyhodował dla niej swoich następców

ps. acha - uważaj na muchy, gdy ziewasz, bo po wypowiedziach wnioskuje, że z otwartymi ustami
Ostatnio edytowane przez kot : 21.02.2014 o godz. 23:35.
Nie ma rzeczy niemożliwych.
Odpowiedz cytując