arti napisał(a):

|
Media pisały, że Małego zapłacili 600 tys pln, a za Robaka klauzulę odstępnego-150 t euro. Masz inne wiarygodne info to się podziel, proszę.
|
Owszem padały takie kwoty w kontekście Małeckiego i Robaka. Pierwszy szukał klubu, który go przyjmie z jego charakterkiem, a w przypadku drugiego chodziło o klauzulę odstępnego.
Natomiast, czy to są typowe transfery gotówkowe? Raczej wykorzystywanie okazji jakimi był spalony Małecki i Robak z niską klauzulą. W tych czasach za 18-latka wyciągniętego od konkurenta trzeba zapłacić często kilkaset tys. złotych, więc taka kasa za doświadczonych i ogranych zawodnika to żadna kasa.