Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1087
Stary 21.02.2014, 21:42
arti napisał(a):Wyświetl post
Media pisały, że Małego zapłacili 600 tys pln, a za Robaka klauzulę odstępnego-150 t euro. Masz inne wiarygodne info to się podziel, proszę.
Owszem padały takie kwoty w kontekście Małeckiego i Robaka. Pierwszy szukał klubu, który go przyjmie z jego charakterkiem, a w przypadku drugiego chodziło o klauzulę odstępnego.

Natomiast, czy to są typowe transfery gotówkowe? Raczej wykorzystywanie okazji jakimi był spalony Małecki i Robak z niską klauzulą. W tych czasach za 18-latka wyciągniętego od konkurenta trzeba zapłacić często kilkaset tys. złotych, więc taka kasa za doświadczonych i ogranych zawodnika to żadna kasa.
Ostatnio edytowane przez emj10 : 21.02.2014 o godz. 21:45.
Odpowiedz cytując