rasel1906 napisał(a):

|
klub chyba powinien juz rozpoczac sprzedaz tej garstki biletow na g2 i e25 bo sprzedaz karnetow od paru dni stoi juz w miejscu...
|
Jeśli zejdą wszystkie bilety to klub może zrobić sprytny ruch i własnie zostawić tylko te karnety do sprzedaży pod pretekstem chcesz zobaczyć mecz na zywo to kup karnet... Ewentualnie w ostatniej chwili przed meczem puścić w dniu meczu do kas jakieś tam bilety.Najlepszą opcja dla klubu by było jak by bilety zeszły juz np. w srode przytrzymali same karnety do piątku a potem puścili coś dla widza biletowego

No ale to gdybanie.