Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
wordbatata
Senior Member
 
 
Od: 05.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10185
Stary 21.02.2014, 21:26
rasel1906 napisał(a):Wyświetl post
klub chyba powinien juz rozpoczac sprzedaz tej garstki biletow na g2 i e25 bo sprzedaz karnetow od paru dni stoi juz w miejscu...
Jeśli zejdą wszystkie bilety to klub może zrobić sprytny ruch i własnie zostawić tylko te karnety do sprzedaży pod pretekstem chcesz zobaczyć mecz na zywo to kup karnet... Ewentualnie w ostatniej chwili przed meczem puścić w dniu meczu do kas jakieś tam bilety.Najlepszą opcja dla klubu by było jak by bilety zeszły juz np. w srode przytrzymali same karnety do piątku a potem puścili coś dla widza biletowego No ale to gdybanie.
Odpowiedz cytując