Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
Ventigo
Senior Member
Od: 06.2011
Skąd: Królewskie Stołeczne Miasto Kraków
Offline
#
21302
21.02.2014, 21:09
Może nie wyglądało by to tak źle.
http://www.gazetakrakowska.pl/artyku...keja,id,t.html
Chociaż pewnie skończyło by się tak:
http://stadiony.net/aktualnosci/2013...tadionem_wisly
Ostatnio edytowane przez Ventigo : 21.02.2014 o godz. 21:47.
Ventigo
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Ventigo
Znajdź inne posty napisane przez Ventigo