Sołtysie homosovietikusy twojego pokroju nie rozumieją, że można szkolić armię nie planując nikogo atakować. Zwłaszcza mając za sąsiada ruskich.
Ale dobrze że pokazujesz jakie prezentujesz podejście. Dla mnie to żadne zaskoczenie, ale może ktoś pojmie, że nie ma co zwracać uwagi na ględzenie ruskich pachołków... W żadnym temacie.
