Wyświetl pojedynczy post
Mario Nh
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1072
Stary 21.02.2014, 20:19
Marcin_fan napisał(a):Wyświetl post
Budowały tylko często grały na zapleczu Ekstraklasy..
O czym Ty piszesz?
Teraźniejszość. Teraz mają solidne drużyny.
Tak samo jak kiedyś Orest Lenczyk zbudował solidną drużynę w Bełchatowie. Teraz grają na zapleczu.
Odpowiedz cytując