|
Moim zdaniem Murawski to kawał grajka i niezależnie od tego do którego ligowca by poszedł, to byłby duży transfer. Jeśli faktycznie idzie do Pogoni, to pokazuje, że mają wysokie aspiracje, dobrą sytuację finansową i trzeba ich traktować poważniej niż choćby rok temu.
|