Poul1983 napisał(a):

|
info z oficjalnej z tej samej godziny, coś Ci sie nie zgadza z oficjalną "Wisła Kraków zaprasza swoich fanów do zakupu miejsc w sektorach: A11, E11, E12, E25, F11, F12, F24, G2 a także w sektorach F22, F23. W dwóch ostatnich sektorach zostało już niewiele wolnych miejsc! "
|
za brak umiejętności czytania ze zrozumieniem nie odpowiadam niestety
W sprzedaży internetowej pozostało jeszcze 395 biletów:
A11 - 140
E11 - 248
E12 - 7
I te bilety na 99% rozejdą się jeszcze dzisiaj. Być może pozostaną jakieś pojedyncze sztuki na jutro. A jutro jak ktoś będzie chciał kupić bilet to będzie musiał osobiście wybrać się do Strefy Kibica po bilety na F