grzesiek_gt napisał(a):

Zostały 482 bilety
E11 - 267
E12 - 49
E14 - 5
A11 - 161
oraz 338 miejsc tylko na karnety:
G2 - 250
E25 - 88
W sumie zostało 820 wolnych miejsc (bez loży VIP i sektora rodzinnego)
Bilety na 99% skończą się jeszcze dzisiaj.
A co do garbatych to przecież poprzednio mieli problem żeby sprzedać 1000 biletów na G5, więc nikogo nie powinno dziwić że nie są w stanie obecnej puli sami wykorzystać.
|
info z oficjalnej z tej samej godziny, coś Ci sie nie zgadza z oficjalną "Wisła Kraków zaprasza swoich fanów do zakupu miejsc w sektorach: A11, E11, E12, E25, F11, F12, F24, G2 a także w sektorach F22, F23. W dwóch ostatnich sektorach zostało już niewiele wolnych miejsc! "