Temat
:
[23 kolejka] 187 WIELKIE DERBY KRAKOWA.23 lutego, niedziela 15:30.
Wyświetl pojedynczy post
4karol4
Senior Member
Od: 04.2009
Offline
#
53
21.02.2014, 13:54
Znacie ten suchar? Kibic Wisły do kibica parchów:
- Wiesz jak smakuje Mistrzostwo Polski?
- Nie..
- To się spytaj dziadka, bo ojciec nie pamięta. Hahaha.
- ale mój dziadek nie żyje..
(chwila ciszy)
- to się ....a nigdy nie dowiesz
4karol4
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do 4karol4
Znajdź inne posty napisane przez 4karol4