Wyświetl pojedynczy post
4karol4
Senior Member
 
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#53
Stary 21.02.2014, 13:54
Znacie ten suchar? Kibic Wisły do kibica parchów:

- Wiesz jak smakuje Mistrzostwo Polski?
- Nie..
- To się spytaj dziadka, bo ojciec nie pamięta. Hahaha.
- ale mój dziadek nie żyje..
(chwila ciszy)
- to się ....a nigdy nie dowiesz