Wyświetl pojedynczy post
Oldpara
Senior Member
 
 
Od: 09.2003
Skąd: Prądnik Biały

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#50
Stary 21.02.2014, 12:40
brylant17 napisał(a):Wyświetl post
Czy nie może być to powtórka?

http://www.youtube.com/watch?v=vRlKyfW5AE0


pożegnajmy cioty
To była szydera z klasą. W dystyngowanym stylu, jak na Kraków przystało Oby takich więcej, zmiast prymitywnych bluzgów.

Czuje że przejedziemy się po nich jak walec... zarówno piłkarsko jak i kibicowsko.
....Głupota jest niezniszczalna i nieprzenikniona....