Temat
:
Hip Hop, Jazz ,Elektronika itd - czyli z dala od komercji
Wyświetl pojedynczy post
Duch
Member
Od: 11.2006
Skąd: F.C. Brzeszcze
Offline
#
1289
21.02.2014, 12:24
Cześć
Wrzucam 2 nuty kumpla do przesłuchania i do oceny pozdro.
http://www.youtube.com/watch?v=ca8VYiZKhZQ
http://www.youtube.com/watch?v=qKA-rmMg4Yk
Tylko Wisła Reszta Sie Nie Liczy
Duch
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Duch
Znajdź inne posty napisane przez Duch