Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Pan Jotka
Senior Member
 
 
Od: 12.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10170
Stary 21.02.2014, 10:20
domin_czyzyny napisał(a):Wyświetl post
Wg zydowskiej ideologi na meczu będą tylko ubecy, wieśniaki, turyści, wynikow y, fani sukcesu i nieświadome dzieci.
Niech tak kur/wy dalej myślą, niech nas lekceważą...AJ
Beke to ja mam jak czytam , ze my juz nie jestesmy Wisla tylko Raba Myslenice , bo mamy osrodek treningowy, o ktorym oni moga oczywiscie pomarzyc Teraz kolejna teoria-Wisla rozdaje bilety, bo oczywisci enie ma kibicow. A jak ma tp pewnei ich kupila i td...Matoly i tyle
Odpowiedz cytując