domin_czyzyny napisał(a):

Wg zydowskiej ideologi na meczu będą tylko ubecy, wieśniaki, turyści, wynikow y, fani sukcesu i nieświadome dzieci.
Niech tak kur/wy dalej myślą, niech nas lekceważą...AJ
|
Beke to ja mam jak czytam , ze my juz nie jestesmy Wisla tylko Raba Myslenice , bo mamy osrodek treningowy, o ktorym oni moga oczywiscie pomarzyc

Teraz kolejna teoria-Wisla rozdaje bilety, bo oczywisci enie ma kibicow. A jak ma tp pewnei ich kupila i td...Matoly i tyle
