Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10168
Stary 21.02.2014, 07:49
Wojtas napisał(a):Wyświetl post
Zapominales o studentaaaach,tak to oni sa głowna siła napędowa młyna DDD


A jak Cracurva nie wykorzysta tej swojej puli,to to bedzie ich całkowiita kompromitacja.
Jaka kompromitacja ? Kompromitacja to jest wtedy gdy robisz cos ponizej swojego minimum. A to jest tylko prawdziwy obraz ich możliwości. Od lat jadą na wirtualnym farmazonie, robiąc wodę z mózgu ogólnopolskiej gimbusiarni. Np. przy pomocy kibicowskich mapek Krakowa, sugerując niemal równy podział naszego miasta.
Do tej pory jechali na farmazonie ograniczonej ilości biletów, sugerowali często żeby im oddać całą trybunę, że dla nich 5 tys. na pieszym czy tramwajowym "wyjeździe" to pestka .
Aż przyszedł czas i pokerowe "sprawdzam" zwaliło z nóg ich propagandę. Ja sam byłem przeciwny dawaniu im większej ilosci biletów ale jakże sie myliłem, nie byłoby teraz takiego kabaretu .
Mają ogromny problem by ze wszystkimi zgodami wykorzystać marne 2 tys. biletów
Toż Polonia Warszawa/Groclin wykorzystał/a pulę 1,5 tys. biletów na derby Warszawy.
To jest własnie ich prawdziwy obraz a nie kompromitacja.
Odpowiedz cytując