Wyświetl pojedynczy post
palikot
Senior Member
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25990
Stary 20.02.2014, 21:15
JEDREK76 napisał(a):Wyświetl post
(nawiasem pisząc nie odpowiedziałeś na pytanie o poprzednie twoje wybory?). Zastanów się, czy po likwidacji powszechnych ubezpieczeń, państwowej służby zdrowia i oświaty, wystarczy ci tych twoich zaoszczędzonych podatków na leczenie i oświatę dla swojego potomstwa
Jeszcze w temacie dlaczego lepiej odkładać na emeryturę samemu sobie niż liczyć na państwo, przekonuje Gwiazdowski:
Darmowa lekcja: Polecam:
http://youtu.be/HAh332xoQcA

To są rzeczy o których żaden polityk ci nie powie... a czemu? Nie to nie teoria spiskowa, po prostu bo straciłby źródło dochodu czyli ciebie.

Przykład od 10:00 jest odpowiedzią na twoje pytanie o likwidacji powszechnych... Więcej tłumaczyć nie trzeba, inaczej musisz zrozumieć jak działa rynek.

Inna sprawa... dlatego ja zagłosuje na każdego, kto ma poglądy wolnorynkowe... to znaczy na nikogo z obecnej kliki, bandy, szajki itp. rządzących.
To tyle w temacie odnośnie moich wyborów.

P.s Radzę większości obejrzeć całą godzinę sześć
Ostatnio edytowane przez palikot : 20.02.2014 o godz. 22:05.
★ ★ ★ WISŁA KRA KÓW ★ ★ ★ ★ ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY ★ ★ ★

✪✪✪✪ ✰✰✰✰