JEDREK76 napisał(a):

|
(nawiasem pisząc nie odpowiedziałeś na pytanie o poprzednie twoje wybory?). Zastanów się, czy po likwidacji powszechnych ubezpieczeń, państwowej służby zdrowia i oświaty, wystarczy ci tych twoich zaoszczędzonych podatków na leczenie i oświatę dla swojego potomstwa
|
Jeszcze w temacie dlaczego lepiej odkładać na emeryturę samemu sobie niż liczyć na państwo, przekonuje Gwiazdowski:
Darmowa lekcja: Polecam:
http://youtu.be/HAh332xoQcA
To są rzeczy o których żaden polityk ci nie powie... a czemu? Nie to nie teoria spiskowa, po prostu bo straciłby źródło dochodu czyli ciebie.
Przykład od 10:00 jest odpowiedzią na twoje pytanie o likwidacji powszechnych... Więcej tłumaczyć nie trzeba, inaczej musisz zrozumieć jak działa rynek.
Inna sprawa... dlatego ja zagłosuje na każdego, kto ma poglądy wolnorynkowe... to znaczy na nikogo z obecnej kliki, bandy, szajki itp. rządzących.
To tyle w temacie odnośnie moich wyborów.
P.s Radzę większości obejrzeć całą godzinę sześć 